Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku do 15 tisíc.

Dobrý den. Potřebovala bych prosím poradit jako člověk, co se v tomto ohledu nevyzná, s výběrem notebooku do nejlépe 15 tisíc, ale může to být i o trochu více.
Byl mi doporučen tento ale nevím, zda se vyplatí si ho kupovat.
Varianta 1: https://m.alza.cz/asus-15-m509?dq=5841627
Varianta 2: https://m.alza.cz/asus-15-m509?dq=5763499&o=15
Rozdíl je v čipech graf. karty, a varianta 1 (dražší) nemá integrovanou grafiku, ta druhá jí má.
Notebook by nebyl určený na hry, možná na nějaké nenáročné, ale hlavně na práci s Photoshopem a Illustratorem.
Děkuji moc.

Ono vzhledem k tomu, že píšete, že notebook má být hlavně na PS a IL (což za 15000, hodně štěstí), čekal bych, že barvy budou alespoň mírně podstatné. Přeci jen je asi k ničemu upravovat něco, kde to ve finále vypadá úplně jinak, než na tom počítači. Samozřejmě, jak říkáte, není to profesionální grafika, abychom se museli bavit o detailech a o přesné barevné kalibraci, ale alespoň ten IPS panel je na místě.