Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android studio změna verze Intel x86 Emulátor Accelerator (HAXM installer) 7.5.6

Zdravím
Na Notebooku na kterém je WIN7 jsem si před časem update android studio na verzi 3.6.3 a problém nastal když jsem chtěl spustit emulátor Nexus 5X API 24 který mě před tím fungoval.Na netu jsem se dočetl že pomohla změna Intel x86 Emulátor Accelerator (HAXM installer) 7.5.6 na Intel x86 Emulátor Accelerator (HAXM installer) 7.5.1 instalace proběhla v pořádku ale v android studiu v sekci SDK Tools mám k nainstalovaní jen Intel x86 Emulátor Accelerator (HAXM installer) 7.5.6 nepomohlo ani restartování NB kde je chyba nebo co dělám špatně ? díky

Důvod proč jsem chtěl android studio upgradovat je že se mi nedaří připojit fyzický telefon( moc jsem si v tom ohledu nepomohl protože pořád to nejde) ale to nechme stranou v nastavení telefonu to není protože na desktopu kde mám taky android studio to jde.Jak jsem to studio aktualizoval tak se tam přimíchal chybný Intel x86 Emulátor Accelerator (HAXM installer) 7.5.6