Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde zalohovat cely operacni system?

Když si pořídím nový ntb tak v něm zcela jistě bude předinstalovaná vista. S vistou nemám dobré zkušenosti, tak jsem si říkal že bych ji zálohoval a vypálil. Na její místo bych pak nainstaloval staré, dobré, léty osvědčené XPčko. Půjde to?

Riesenie je Masom odporucany program, ale pozor. Pri prechode na iny hw ti moze XP zahaprovat hlavne ak sa pokusis o prechod intel-amd resp amd-intel. Naopak ak to bude prechod celeron-celeron na 95% budes uspesny...cp nabehne vypyta si ovladace, ktore dodas z cd alebo doinstalujes neskor. Programy a data budu funkcne.
Mne sa pred nedavnom podaril bezproblemovy prechod zo socketu754 na am2 x2.

Hej len nevidim vyhodu oproti tomu, co spravi Acronis vytvorenim image. XP su natolko inteligentne, ze si dokazu poradit s nekompatibilnym hw. Ja si nespominam, zeby som mal problem pri prenasani OS nejaky vacsi problem a zlyhal som len teraz pri tom svojom nb. Ale pri intel-amd by mi nepomohol ani tento image.