Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení tenda beli SP3 zasuvky a google asistenta

Dobrý den,

koupil jsem zasuvku Tenda Beli SP3. Nicméně přihlášení a vše okolo toho šlo v pořádku. Problém nastal , když jsem chtěl google asistent připojit k této zásuvce.
Dal jsem tam několikrát své heslo a uži. jméno. A pokaždé to napíše chyba uziv. nebo hes. i když jsem heslo změnil na to nejjednoduší bylo to pořád stejné ....

Podle mě tyhle "technologie budoucnosti" ještě nejsou stoprocentně odladěné a výrobci si z uživatelů dělají betatestery. Proto bych něco podobného zatím nekupoval. Mizerná kompatibilita a jen samé problémy.

Na tvém místě bych kontakoval technickou podporu prodejce/výrobce a pokud by neporadili, omlátil bych jim to o hlavu (čti vrátil bych zboží).