Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složit PC/Nesložit + monitor

Dobrý den, konečně nadešel čas na aktualizaci PC a měl bych na vás otázku. V cenové kategorii 22 000,- (bez monitoru) je lepší si PC složit nebo koupit?
PC určen na hraní CS:GO či COD:MW.

Přemýšlel jsem nad koupí produkt

V případě monitoru mohl byste mi doporučit nějaký v cenové kategorii 0 - 4000,-?

Předem děkuji za odpověď.

Dovolím si zasáhnout a upozornit. "PC určen na hraní CS:GO či COD:MW." Obě tyto hry jsou více náročné na procesor než na grafiku. V tomto případě je rozhodně na místě oseknout grafiku a přidat na procesoru. Minimálně Ryzen 3600, možná X. R5 2600 té 5700XT v COD stačit nebude.