Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni PC do 25 000

Ahoj vsem podle jake hry byste vybirali PC kolem 25 000 ( bez prislusenstvi) aby stacil na 5-7 let dopredu ?

Nevim jake jsou dnes narocne hry ale treba No man sky na full detaily 60 fps bych rad :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

jasně...čekám jestli se ještě ozve (třeba s vyšším rozpočtem), pak by se to doladilo

blbé je že to 1Tb je plné her hned. Dneska má jen trochu lepší hra k 80gb. A slušné je +1000Kč proti tomu kombu 250gb+2tb. K tomu 1500 lepší procesor a ušetřit se dá max na shození grafiky na 1660Super nebo radeon 5600.

Kolik žere R5 2600? Tak to ti řeknu přesně, má 88W limit, který dodržuje a to je ale syntetická zátěž. Zdroj: mám ho doma.
Jaký zase špičky? Tohle naštěstí není Vega, která měla 50A výstřely. A i kdyby to na moment vystřelilo, nebudeš tomu věřit, ale zdroje jsou na to stavěné.
Co mě ale absolutně fascinuje je tvoje matematika. Spotřeba X + 180 = 550. Spotřeba X + 220 = 650 ???
Taktovat může jak chce, tyhle procesory stejně nejdou přes 1,35 V a i tak bude žrát MAX 120 W. A i tak je to zbytečný, Ryzeny nejsou na taktování.
Upgrade... achjo, upgrade, co kdyby, co kdyby spadl meteorit. Co kdyby si rovnou může koupit 1600W zdroj, protože co kdyby si náhodou najednou koupil dva Titany a Threadrippera?