Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestávají jít některé https stránky(invalid certificate), dlouhé načítání

Dobrý den,nevím jak si vysvětlit násleující jev: asi mám 2 týdny spuštěný prohlížeš a poslední 4 dny podivně přestaly jít https stránky-u některých serverů to hlásí že je vadný certifikát a nabídne chrome v tom nejdementněji pojmenovaném tlačíktku Rozšířené možnosti po kliknutí pokračovat na web.Nebo druhá možnost weby jdou,ale nenačítají s obrázky(nebo js,jelikož je z domén,ze kterých je tentýž problém s certifikátem,ale jelikož nejde o doménu html dokumentu, chrome se na nic neptá a nenačte ty prvky).
Taky jsem si všiml že některý stránky se načítají dlouho,sekne se to na "Nastavování zabezpečného připojení" vstavovém řádku?Kde je problém a proč před 2 týdny to šlo OK?

Tyto hlášky o problémech s certifikáty bývají zpravidla vázané na špatný čas, nebo nastavení DNS.

Podívej se jestli máš správně nastavené datum a čas, a promaž alespoň staré cesty DNS:

 ipconfig /flushdns

PS: také se podívej, jestli nemáš nějakou škodou v PC, spuštěné proxy. Výchozí nastavení DNS máš co? Nastavovat jsi něco ručně?