Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mít program vždy v popředí?

Zdravím, chci mít otevřenou aplikaci Filmy a TV Pořady a mít ji vždy v popředí, a k tomu mít otevřený třeba prohlížeč na celou obrazovku, jak toho jde dosáhnout?

A otázka č. 2, jak zabráním tomu, aby se mi při startu počítače spouštěly Nvidia RTX Voice a Nvidia Ovládací Panel? Když jdu ve Windows 10 do Nastavení - Aplikace - Po spuštění, tak tam nejsou.

Správce úloh - Po spuštění - odškrtnout, co nechceš, aby se spouštělo.
Taky se dá podívat do nastavení nVidia Control Panel, anebo nastavení v Službách (nVidia Display Container).
Program Autoruns už byl zmíněn.