Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhledy videí na youtube

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda jde vypnout takové ty rychlé animované náhledy videí na youtube když najedu na video myší. V nastavení to nikde nemůžu najít. Díky :)

Užitečná jak kdy. Třeba já chci vidět některá videa od začátku do konce a ne aby se mi při najetí myší hned ukázal prostředek a zrovna např. výsledek zápasu v armwrestlingu, což se děje docela často. A je toho mnohem víc. Prostě to zbytečně prozrazuje, takový vynucený spoiler. Rozjede se to i při najetí jen na název videa, takže musím zavírat oči, pokud nechci nic z videa vidět, což není zrovna moc pohodlné.

Ani ne, je tam prodleva, než video naskočí, a během ní se kus náhledu stačí přehrát.

Navíc mě dost ruší, když při rolování stránky dolů se přehraje každý náhled videa, které se dostane na šipku myši. Můžu si ji dát sice stranou, ale využívám ikonky na videích "Přehrát později" a "Přidat do fronty", z kterých zrovna nechci nic vidět, ale náhled se přehraje už při najetí na ikonku, protože ta je přímo na něm.

Za mě je to zbytečnost, která jen škodí, podobně jako ten minipřehrávač, který se spustí, když ukončím video před koncem a kliknu na jiné. Pokaždé ho musím křížkem zhasínat. Nechápu k čemu tyhle "vylepšení" jsou. Když video ukončím, tak snad vím proč a nepotřebuju, aby mi jelo dál dole v minipřehrávači. A pokud ten zbytek budu chtít shléhnout později, tak použuju funkci "Přehrát později", která tam kvůli tomu je.