Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou vypalovat cd

dobry den,moc prosimo radu.uz delsi dobu mi pc jede strasne pomalu,ale ted mi prestala fungovat cd vypalovacka,ani extract nejde.bud to normalne extrahuje ale cd je bez zvuku,nebo mi to hned na zacatku vypalovacku vyhodi.dvd jdou v poho.diky moc za radu.

Ak je PC pomaly, tak by ste to mala riesit a nie odkladat. Predpokladam, ze je uz zrely na reinstal, alebo minimalne na precistenie od bordelu.

Odinstalovat zbytocny SW, vymazat tempy, preskenovat na adware, spyware a viry, premazat zbytocnosti z msconfigu a pod. Mylim si, ze riesit tu vypalovacku skor nema zmysel.