Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pri grafiku do 25 000

Dobry den, jeden znamy se chysta na vysokou skolu a potrebuje notebook ktery trochu rozjede graficky program 3DS max, autodesk invertor. Nevim co to je za program, proto se obracim na vas. Lze za tu cenu takovy notebook sehnat? Cena 25 000kc. Dekuji

To bude v pohodě, na školní projekty mu bude stačit i nižší grafika. Hlavně ať to má aspoň 16GB RAM a SSD. Počet jader pomůže hodně v 3ds Max, v Inventoru už tolik ne. Kolem Autodesk programů určitě poradí na cadforum.cz