Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro sledování uživatelů

Ahoj přátelé,
kdysy dávno jsem s vědomím bratránka instaloval program do jeho PC, který běžel v pozadí, aniž by uživatel o něm věděl,
a ten program zasilá, na můj e mail vyplněné formuláře, hesla atd.
Dnes jsme se v práci o tom programu bavili s kamarady, ale nemohu si vzpomenout, jak se ten program jmenoval.
Nevíte náhodou, jak se tento nebo jemu podobný program jmenuje?
Ještě si pamatuji, že na danném PC při stisknutí klávesové zkratky (myslím že ctrl plus L) se ten program zobrazí.

Promin, ale tvuj pribeh neni moc presvedcivy.
Za prvé pochybuji ze si nekdo nechal umyslne logovat hesla svych uctu, a zadruhé jestli jsi se bavil "o urcitém" programu s kolegy, stacilo by se jich zeptat. Telefon a SMS muze snad dnes posilat i prijmat skoro kazdy a zabere min casu jak vytvaret prispevek na forum.
Kdo lze, nema zpravidla cisté umysly. Jinak odpoved na "KGB Keylogger" mas jiz v prvnim prispevku.

Jak já, tak bratránka zajímalo, jak to funguje. Tak jsme to kdysi vyzkoušeli a opravdu z jeho PC chodili mě domů na můj PC v e mailu jeho přihlášeni třeba na vytvořený e mail.
Otestovali a vymazali tento program.
Dnes jsem to říkal kolegům v práci, když jsme debatovali o počítačích a programech. Došli jsme i k tomu, zda se dá připojit nějakým programem v mobilu na sledování webkamery
v notebooku.
A podotýkám, mezi mnou a bratránkem je důvěra, proto jsme to zkoušeli jen my a ne třetí, nebo cizé osoby.

Keylogger je keylogger, nezasiela maily apod. veci o čom píšeš.

Jedine SW na vzdialené používanie pracovnej plochy, napr.:TeamViewer a spol.

len kto si takto deravý, nezabezpečený systém nechá na diaľku tunelovať, rozvŕtať?

Main Gáát. Jednoducho sa to nedá, daj link na SW keyloggáča, ktorý to dokáže.

pako mínuskársky, zase nám sedí preodborný mudrlant fízel, honorovaný z daní poplatníkov za PC šotom, ktorého komunisti niečo napochytro nakvasili v známom indiánskom Údolí Dutých hláv, pričom mi nesahá po členky.

Nemienim ťa poučovať o zabezpečení firewall protokolov serverov, paketmi hopsajúc "po urputnej ceste" in/out.

Pouč nielen mňa, digitálnee zaostalého, ale aj širokú verejnosť o keyloggeroch, ktoré dokážu nielen zaznamenávať stisky robotníckych prštekov kláves, ale odosielajú maily širinou marinou, kade-tade, presne na základe dopytu.

Lúzeri, udavači, eštébáci, ste si vyárendovali svoj priestor nielen na nete?

Proč by keylogger neměl umět odeslat e-mail? Stačí jedna podmínka - počítač má připojení k internetu. Naprogramovat se dá cokoliv. Nebo snad čekáš, že útočník bude mít fyzický přístup k napadenému počítači a to ještě opakovaně, aby si zkopíroval logy?
Příště zkus psát bez těch sraček okolo, je to vtipný fakt jen tobě.

Main Gáát. Jednoducho sa to nedá, daj link na SW keyloggáča, ktorý to dokáže.

Link nedam, ale spominam si ako som spoluziacke, ktoru sledoval manzel cistil notebook a nasiel tam komercny keyloger...a cuduj sa svete posielal zozbierane veci mailom.
Btw keyloger bol sofistikovany na prvy krat som ho ani neobjavil, skryval sa pod systemovymi sluzbami.

Hovno nedá.

Sám jsem takový napsal pro zákazníka, čte klávesnici ještě před zalogováním uživatele (popravdě řečeno se tam uživatel většinou ani neloguje), stisky (a puštění) kláves analyzuje a po síti zasílá na jiný počítač v reálném čase (čti zpoždění par milisekund od stisku klávesy).

A není to zase nic tak extra složitého.

Pravda nepoužívá k tomu emaily, ale primitivní XML protokol, který na cílovém počítači na pozadí interpretuje jiný program a dle toho mění chování toho počítače.
Vzhledem k tomu, že jiné věci nechávám automaticky posílat emailem na řadu zainteresovaných adres (například technický dozor), přidat tam zravna tuhle funkcionalitu by bylo na přibližně 8-15 řádků, podle toho, jak moc bych si chtěl pohrát s kongigurovatelností a po jakých dávkách to posílat.

čili kompletní přehled stisknutí a puštění kláves, včetně přesného času (na milisekundy) a v případě potřeby klidně stejným způsobgem i myš, či jiná vstupní zařízení (tablet, joystik, klitoris, ...)