Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak Internetem zaslat záložky

Zdravím.

Mám na svém počítači velké množství záložek, jejichž část bych rád zaslal na jiný počítač, kde by se přidaly ke stávajícím záložkám, kde by byly opět využívány. Přičemž mi nejde o sdílení všech záložek.

Díky.

Kuprikladu pomocí cloudové sluzby.
Jestli mas windows 10 a ucet MS mas k dispozici one drive, coz ti umoznuje synchronizaci tech (tedou zvolenych slozek, nebo celého adresáre) slozek na jakemkoliv PC nebo jiném zarízení kde se prihlasis.
(Uz to tak delam par let se pracovnimy slozky prace, doma, na ceste, v podstate mam k nim pristup odkudkoliv)

Jak pisu, pristup k tem ulozenym souborum mas i pres WEB prohlizec : https://onedrive.live.com
Pri uzivani kuprikladu s Windows 10, to ma vyhodu, ze kdyz pracuji na nejakém projektu, nebo upravuji soubor, je automacitky synchronizovany, ale tobe pujde IMHO jen o sdileni souboru tak jak jsou.
(muzes klidne pouzit i sluzbu "P2P" (pear to pear / torrent), ale myslim ze by to bylo pro jedno poslani zbytecné)

Jakou maji velikost ty soubory dohromady ? Myslim Mb/Gb