Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký mikrofon je dobrý

Zdarvím.
Potrebujem si zohnat dobrý mikrofon bez šumu a z kvalitným zvukom za rozumnú cenu. Ako dobrá volba mi pripadal USB, kardioidný mikrofon od SPC geeru sm900 lenže všade kde sa pozriem je vypredaný, prosí keby ste mali nejaké skúsenosti prosím poradte cena max 80e. Proste niečo normálne za výhodnú cenu.
Ďakujem.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Superlux E205U je výborný, pokuď ti nevadí, že je extrémně citlivý a nahrává i zvuky klávesnice a myši. Já jsem to ale vyřešil přes Nvidia RTX Voice, což je software, který ty zvuky dokáže vyfiltrovat. Je to asi nejlepší mikrofon ve svojí cenové kategorie.