Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nastartovat PC

Prosím o radu. Nejde nastartovat PC. Při startu se rozeběhnou větráky, ale hned se zastaví. Musím vypnout a zapnout zdroj vypínačem a pak se toto opakuje, jinak při zmáčknutí tlačítka start se nic neděje.
Děkuji za rady.

Rozeber PC a znovu nacvakni ramky.
-
Nebo odešla zákl.deska, večer vypneš PC a ráno už ho nezapneš.
-
Nebo odešel zdroj, místo +12V tam jde 8V a základní deska to nepustí dál, je to ochrana.
--
Bud to sou ramky, zdroj, zákl.deska
-
HW ? jaký máš zdroj ? jakou základní desku ? aby to nybylo 100let starý ?
GPU taky znova nacvakvi do slotu
--------------------------------------------------------
Ještě chrápu, ramky to nejsou, protože by se točily ventylátory dál.
Tak zdroj nebo zákl.deska