Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DivX - Avi

Na nahrávání přes TV tuner Pinnacle používám software od Pinnacle na nahrávání, další na úpravu, střih a vypálení na DVD. Když nahraju film v MPEGu cca 1,5h, má to cca 6GB, tak se to v poho vyrenderuje. Nicméně nerozumím tomu, když chci film nahrát v DivX, má to 25GB. Jak to dostat na AVI, které by se vešlo na CD? P.S. neovládám angličtinu :-)

Existuje nekolik AVI.
Ta jez jsi vytvorila,je opravdova AVI (nekomprimovana)
Ty potrebujes AVI, kterou vytvoris za pouziti nejakeho kodeku (DivX, Xvid, Intel kodek..),
tj komprimovanou.
Napriklad pomoci programu SUPER, nebo Vidomi. Oba Anglicky.

Dodam, ze AVI je jen typ souboru, jakejsi "obal". Ve tvym pripade jsi vytvorila AVI obsahujici nekompresovany video, proto je to tak velky. Podivej se na nastaveni vystupniho AVI ve tvym strihacim programu, nekde tam bude nastaveni druhu komprese. Tim vytvoris AVI obsahujici kompresovany (podstatne mensi) video podle tvy volby.