Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekvalitný export videa

Zdar chcem sa opýtať tých ,ktorý sa vyznajú.Keď cez camtasiu studio exportujem do mp4 codek H264 v UHD 2560x1440 tak finálny export je totožný,originál video je vo formáte mov.Keď to isté urobím cez adobe premiere pro 2018,ale v 4K 3840x2160 čiže formát originál mov ,export mp4 codek H264 video je horšie.Skúšal som rôzne varianty nastavení,ale výsledok sa nedá porovnať z originálom.V čom robím chybu poprípade ,kde by mohol byť problém,systémovo mám comp dostačujúci,vďaka.

ten popis co děláš zrovna dvakrát srozumitelný není.
1) mov 2560x1440 px -> přes camtasia studio s kodekem h264 - vypadá stejně
2) mov 3840x2160 px -> přes adobe premiere do h264 do mp4 - je horší.
předpokládám, že nikde neměníš rozlišení.
obojí sleduješ na 4k monitoru nebo na čem?
něco je jinak, nebo ještě nějaká metoda navíc?

Psal jsi, že jsi vyzkoušel různé možnosti nastavení. A stále ti to renderuje špatně. Tak co chceš jako za odpověď? Jako nějakého kouzelníka aby ti to spravil? Premiere je produkt Adobe a ti by nejlíp měli vědět, proč ti to nefunguje.
Navíc ani nenapíšeš jak přesně enkoduješ, co tam děláš, a nějakou ukázku vstupního a výstupního videa. Takto podle mě nějakou relevantní odpověď dostaneš sotva.

Na co to někomu je? Na to, aby se zjistil problém. Problém může dělat bilion věcí, například jsi neuvedl bitrate, takže může být problém v nízkém bitrate a vlivem něho už vizuálně poznáš kvalitativní rozdíl. A to je jen jedna možnost, jak jsem psal, je tam bilion dalších, to chceš, aby se ti tu vypisovali všechny a ty je postupně vylučoval? Nebude lepší dodat co nejvíc info, tedy jak jsem psal, přesný postup a nastavení, ukázku vstupního videa a ukázku výstupního videa (třeba na ulozto).

Lenze on ti poradil spravne.
Ak si si isty nastaveniami, ze si uz skusal vsetko a jeden program zrenderuje video ok a druhy nie tak problem bude v tom programe. A na to ma predsa Adobe svoj support.
Ved postupuj logicky, inu radu tu asi nedostanes, kedze chyba je evidentne v Adobe (a ty si uz skusil vsetky nastavenia).

Zkousel jsi i [HVEC] H.265 ktery je ADB-PRO jako vychozi, nebo H.264 + kontejner .MOV je podminkou ? Z dotazu jsem pochopil, ze jsi zmenil jen kontejner .mov → .mp4. Jakou velikost to video melo pred a potom ?
Ten "adobe premiere pro"mas zakoupeny nebo jen nejaké omezené demo ?
* Jelikoz ty dema muzou byt omezené na delku zaznamu, nebo na kvalitu, dostupné naradi.

v UHD 2560x1440

Tomu nerozumim. 2560x1440neni UHD, ale spis WQHD. Nebo jde o 2 ruzné videa s ruznym rozlisenim ?
Byt tebou, na velikost nesaham, a necham SW (player), zarizeni na kterém to video budes spustet, aby si s tim s rozlisenim (x.scaling) poradil sam.

PS: Jinak bych rekl, ze mas spatne nastaveny [Adobe Media Encoder], nebo multiplexer - Referenční příručka pro nastavení exportu (od strany 10) :
https://help.adobe.com/archive/cz/media-encoder/cc/2013/mediaencoder_reference.pdf