Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Ahoj mám jeden takový problém vždy když jsem třeba na YouTube a mám tam video nebo na nějaký stránce a nesaham na myš, tak se vždycky kurzor hýbe a jede dolů! Někdy i na ploše co s tím ?

Prvně bych asi zkusil, jestli je to HW problém nebo SW problém. Osobně bych řekl, že je to myší, ale zjistit to můžeš tak, že zkusíš myš položit vzhůru nohama a sledovat kurzor. Až se začne hýbat (pokud začne), odpojil bych myš z USB a sledoval, co se bude dít. Vyzkoušet jinou myš by bylo úplně nejlepší.