Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS-DOS (instalačka)

Sháním instalačku na MS-DOS (MicroSoft DOS) pro můj pc. Vždy když se o to pokusím sám vyskočí mi tohle:
Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen:
<Windows root>\system32\hall.dll.
Nainstalujte zznovu uvedený soubor.

Potřebuju MS-DOS který toto nebude zobrazovat.

Řešení:

Ne, ne , ne
Nepište mu, je to troll.
--
Troll nebudeš až napíšeš co je to za sestavu: zákl.deska,CPU,GPU.RAM

Fuck na tebe.
---------------------------------------
Na USB externí disk instalovat Windows zapomeň