Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D tisk

Je tu někdo kdo má 3D tiskárnu? Možná by se tu hodilo dát novou kategorii ohledně 3D tisku. Ale to záleží na vůli majitele poradny. :-)

Myslím, že 3D tiskařů sem tolik nechodí, aby byl důvod zakládat novou kategorii. Zatím si snad vystačíš s kategorií Periferie, do budoucna není problém novou kategorii vytvořit, kdyby se situace změnila a jestli fleg do té doby Poradnu nevypne. ;-)