Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílé světlo na grafické kartě

Zdravím, mám problém s grafickou kartou. Svítí mi tam bílé světlo, hledal jsem na netu a prej to znamená že grafická karta nemá skoro žádnej "power" grafickou kartu mám ROG STRIX RX580 8GB a CPU Ryzen 5 1600 OC základní deska msi b450 gaming plus max 16GB Ballistix RAM a 500W zdroj nevím jestli je to nějakej problém s nějakým programem nebo něčím jiným, byl bych rád kdyby mi někdo pomohl :)

lední brtník 30.06.2020 22:33
lední brtník
.. ten se povedl, pak ze se tu clovek nezasmeje. Na nekteré dotazy to opravdu sedi. poslední
HPET 30.06.2020 23:10
HPET