Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty v telefonu

Zdravím.
Jsem zjistil že se mi nechtěji synchronyzovat kontakty s google a mam vybrano zobrazovat ty co jsou na sim kartě.

Jsem si udělal zalohu sim kontaktu do vcf.
Smazal všechny na google učtu a nacpal tam ty zalohovane.
Furt synchronyzace nefunguje i když ji mám zaplou.
Když smažu kontakt na google učtu měl by zmizet i na sim, ne?

Ja myslel, že to funguje jak kalendař.
To co nastavim přes PC, to se mi zobrazi v telefonu a obraceně.

Nastavení - učty - učet google - synchronizace učtu a mam zaškrtle kontakty.
To je potom na co? Vidim jak se to co 5 minut synchronyzuje.

A nějakou apku na mazaní kontaktu v telefonu?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littlejami.tool.DumbphoneAssistant
Je tam copy to sim, copy to phone a delete sim.Delete phone nikde:-/

I přimo předinstalovana apka kontakty mi ukaže jen sim a google

A v čem je problém ??? Ten "google" znamená účet, tzn. kontakty v paměti mobilu (synchronizované v účtu).

PS: i po smazání kontaktů v mobilu - účtu zůstanou na SIM, tam se mažou extra (zmizí i po vyndání SIM z mobilu).

K čemu ten obrázek ???

Nadělal sis tam bordel - nejjednodušší je to všechno smazat a potřebné kontakty znova vložit (jednotlivě z nějaké zálohy, třeba .vcf nebo nějakých 40 klidně ručně). Jinak, ta synchronizace může chvíli trvat, takže je třeba vždy POČKAT a ne hned tam znova vkládat. Popř. synchronizaci zakázat a dát to do pořádku každé zvlášť.

PS: a je jedno, zda použiješ původní "Kontakty" v mobilu nebo nějakou zázračnou appku. Se SIM si musíš ujasnit, zda ty kontakty na ní chceš mít (a mít je tak dublované) nebo ne.