Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při hraní

Ahoj, nevím, kde bych se mohl obrátit, aby mi někdo poradil, tak to zkouším zde. Při hraní se mi stává, třeba i u nenáročných, že se mi PC samovolně vypne (někdy běží v pohodě) např u Witcher 3, nebo se dokonce stalo, že ségra hrála The Sims 4,což není náročná hra a vyplo se. Netuším, jestli to je teplotou, která se drží max na těch 80 stupňů při hraní náročnějších her, což si myslím, že se ještě dá, nebo jestli mám slabý zdroj. Prosím o pomoc a děkuji za každou radu.

PC sestava : Grafická karta - GTX 1060 3gb
Procesor- IntelCore i5-8400 2,8ghz 6 jádro
Ram- 8GB
Zdroj- 450 W (foto v příloze)

Pokud je to koupena Lenovo sestava se vsim vsudy, neresil bych - neni to vase starost, at si to opravi sami. Co je na tom zdroji takove nic moc, tak vykon na 12V vetvich - pritom na tech zalezi nejvic. Jen jako priklad, mam tady pred sebou 500W BeQuiet PurePower 11, a ten da na 12V az 480W.

Ten vas zdroj je sice tak nejak klasika "znackova bida", ale pokud by byl OK, myslim ze mel by tu sestavu utahnout - i kdyz bez vetsi rezervy.