Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tabulkový procesor

Dobrý den, potřebuji vytvořit tabulku a nemám program. Prosím kdo poradí kde bezpečně stáhnout např. Apache Open Office abych si nestáhla i vir. Moc děkuji

Zásadně z nějakého důveryhodného zdroje, tedy jak už bylo zmíněno ze stránek programu. A po stažení je dobré ověřit si kontrolní součty (sha, md5 a podobně), jestli se to stáhlo v pořádku a nebo že někdo nepřidal virus po cestě.