Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelená obrazovka.

Zničeho nic se mi zobrazování na monitoru zbarvilo do zelenošeda.Jako kdybych měl přes obrazovku monitoru nějaký zelenošedý filtr.Zkoušel jsem aktualizovat ovladače a nepomohlo to.Prosím poraďte co s tím.
Díky.

Je to zelené i při startu systému, v nastavení BIOSu? Nebo při nabootování live Linuxu?

Pokud ne, jedná se o softwarovou záležitost ve Windowsech, něco máš špatně.
Pokud ano, jedná se o hardwarovou chybu. Jako první bych ověřil, zda je monitor k PC řádně připojen, případně vyzkoušel jiný kabel a způsob připojení (DVI, HDMI, DP). Pokud ani to nepomůže, zkusil bych (jemně!!) za chodu PC zakvedlat grafickou kartou, zda se to změní či zda během toho kvedlání nebudou na monitoru skákat artefakty. To bych vyzkoušel já, nikomu bych si to ale netroufl doporučit.

Pokud zakvedlání pomůže, třeba byla jen špatně nasazena, uvidíš časem. Ale spíše si myslím, že grafika končí.

Jestli máš grafiku integrovanou (notebook) či je součástí CPU, kvedlat nemáš co.