Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brutalne spomaleny notebook

zdravim, mam novy notebook znacky acer zhruba 2mesiace a z nicoho nic mi brutalne zacal sekat, myslel som si, ze to nieje nic vazne nechal som to par dni tak a stále sekal, ked zapnem pc ide cca 5 minut tak ako ma vsetko otvara do dvoch sekund a je mega plynulý a potom zacne tak blbnut, prešiel som to malverbytes softvérom ktory nic nenasiel a aj som cely system uplne preinstaloval, nic nepomohlo, prosim pomoc.

Acer Aspire 3 ryzen 5 3500u 8gb ram ddr4 ssd 500 radeon vega 8 2gb

Nejlepe spolehlivým, čestným a často a uznávaným Advanced System Care - Pro Registry Cleaner 2020 - pokročilá čistá péče pro zákazníky a uživatele kapitalistkého, v Americe vyrobeného, nejnovějšího špionsky založeného a čím starší tím víc sebedodrbávajícíseho operačního systému Windows 10...

Máš bujnú predstavivosť.

Za zľatých komunistov by sme maľi spoločné, poctivé, pracovité ženy, s nimi spoločne splodené bezprízorné deti počaté spoločne v spoločných priestoroch, spoločne odojčené ceckom spoločného mľiečka, spoločné jaskyne, spoločné WC, spoločné ložnice, spoločné náčinie určené k spoločným výkonom spoločných prác pre bľaho celej rozvinutej spoločnosti.

Informácie získané mimo spoločnosti riadenej väčšinovo voľenými predstaviteľmi, zakladateľmi úspešného spoločenstva z radov poverených, samozvaných krikľúňov, prerozdeľovačov pracovných nástrojov, by boli trestné.

Si predstav, ak by nejaký odkundes vľastnil v takejto vzornej, rovnostárskej, bľahobytnej spoločnosti svoju nezákonnú lopatu, nebodaj americký, kapitaľisticý krompáč, ktoré by nezákonne k svojmu prospechu sofistikovane prepožičiaval bez reguláciíí boľševikov z radov vyvolenej, predurčenej chazarskej mafie Bohom vyvolených.

Kde by sme dopadli?

Roky som nevedel, preco je uzivatel "Nuda" tak trocha "svojsky".
Teraz uz viem. Nuda vyzradil povod:
"sme maľi spoločné, poctivé, pracovité ženy, s nimi spoločne splodené bezprízorné deti počaté spoločne v spoločných priestoroch, spoločne odojčené ceckom spoločného mľiečka ...

Trocha mi to ale nesedi. Ked chces, tak dokazes ze nejake (a nie male) znalosti mas.

V predoslom vlakne som napisal:
"A myslym si, ze okrem technickych odpovedi aj trocha srandy v tomto tazkom svete, je pristupna.
Preto si (so srandy) precitam aj uja "nudu" (niekedy pobavi).

Enem to neprehanaj, v IT-poradni treba aj poradit.

Prajem Ti pekny den.