Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psaní všemi deseti

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat jestli organizace jako jsou školy, firmy atd. moho taky stahovat freeware programy(Psaní všemi deseti prsty)volně z internetu a instalovat je na několik PC. Chci se jen informovat jestli není třeba koupit nějakou multilicenci nebo tak něco.Jinak všem za odpověďi děkuju.

Ale jo. Já jsem bohužel dost pes na extrémně vágní nebo pitomý formulace.

Třeba v dotazu nahoře se ptá na freeware v souvislosti s nákupem multilicence. Chápu, že jemu to zřejmě není jasný (je dobře, že se ptá), ale snad si napřed může zjistit, co znamená pojem freeware.

Pavel