Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv vs monitor

Dobry den,hraji na ps4 a k internetu jsem pripojen pres wifi( vim ze kabel je lepsi a stabilnejsi) avsak jeste to tu nenam uplne vyresene jak to propojim jsem cerstve po rekonstrukci.Wifinu mam v mistnosti nad televizi kde hraju,takze sila signalu je 100%.Avsak seka se mi online hra kterou hraju(cod modern warfare) uvazuju nad koupi monitoru pro lepsi hratelnost.Myslite ze to pomuze trochu ve stabilite? Mam v planu koupit nejaky 27palcovy 144hz.Tedka hraju na 4k telce 130palcu.Tak na monitoru jelikoz bude mensi obraz by to melo byt lepsi ne? Opravte me pokud se pletu,diky moc

avsak jeste to tu nenam uplne vyresene jak to propojim jsem cerstve po rekonstrukci.

Právě proto, že jsi po rekonstrukci, bych předpokládal, že máš u televize RJ45 zásuvku do které jen píchneš LAN kabel. ::)

Jinak hratelnost nezáleží na velikosti úhlopříčky, ale na rozlišení. A samozřejmě na rychlosti a stabilitě internetového připojení (u online her).

Rekl bych ze si u televize pletete palce s centimetry. Nebo mate vazne televizi s uhloprickou 3,3 metru? Respekt! :-)

A teda, pokud jste zvykli hrat na velke obrazovce, prechod na 27" monitor bude jak najednou koukat do mobilu. A nic si nepomuzete, kor u PS4. Co se tyce nejake wifi - vzdy radeji cokoliv pripojit kabelem.