Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 40k

Dobrý den,chtěl bych si od Vás nechat poradit se sestavením pc,pouze bednu....PC bude převážně na hry,nevyžaduji rgb prvky,pc by mělo mít ssd 500gb+1Tb hdd,to je pro mě dostačující,určitě chci AMD procesor a win10 komponenty z czc.Rozpočet 40000.Děkuji za Vás čas.

Xbox Pass občas mám, když mě tam něco zaujme. Osobně ale většinou hru nainstaluju, dohraju, odinstaluju. Ale jasně, pokud to má někdo jinak, uzpůsobí tomu své úložiště. Proto píšu, že to je na každém, jaké má potřeby a to tu nikdo z nás neví.