Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa da nezobrazit volajucemu moje cislo?

Kedysi mi fungoval CLIP/CLIR, ale to bolo este na Symbiane. Teraz na androide (8) Samsung mi funguje len volba Predvolene sietou. Ked dam Skryt cislo, tak zacne vytacat a nasledne Hovor skoncil . . . Ani nezazvoni . . . Ak zadam kodom #31# (neviem ci je spravne, teraz pisem z hlavy), tak mi to presnastavi v telefone a situacia sa opakuje. Operatora som nemenil, cislo som nemenil (od toho symbianu) . . . Ako sa da nezobrazit volajucemu moje cislo ?
Změna předmětu, původně: CLIR (karel)

Tvoj tajny operator nema info linku? Samozrejme sluzba clear sa moze lisit v zavislosti od operatora.
Inak spravny kod by mal byt *31# pred cislom.
Skusal som u seba na ORange a cislo sa zobrazilo ak som dal 090...ak som dal len 90 tak sa vytacanie ukoncilo.

A proč to chceš? Není v tom nějaká lotrovina?

Mimochodem dost lidí skrytá čísla nebere a SMS rovnou maže.

Důvod je jasný - kdo má potřebu se skrývat, většinou páchá nějakou lumpárnu.

Např. nedávno všem uživatelům T-Mobile přišla SMSka ze skrytého čísla, že jejich Apple bankovní účet byl napaden a je potřeba následovat přiložený odkaz a tam zadat údaje a změnit si heslo. Samozřejmě to byl podvod. ;-)