Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky notebook na obcasne hrani starsich her?

Dobry den, mam nabidku na 2 notebooky, nejsem zadny hrac, chtel by jsem si obcas kdyz budes cas neco zahrat na hodinku,dve na notebooku, proto by me zajimalo jaky z techto notebooku mi da lepsi vykon ve hrach(vyssi fps,a podobne) ? Doslechl jsem se dost ze Acer nitro jsou klumpy, a jeden z nich je prave Acer nitro 5..

Prvni notebook

MSI GE72 2QF

Intel Core i7 5700HQ Broadwell, 17.3"
RAM 8GB DDR3L, NVIDIA GeForce GTX 970M 3GB GDDR5

Druhy notebook:

Acer nitro 5

GTX 1050 Ti 4GB
Intel core i5 8300h 2,4 GHz
16gb RAM

Takze by jsem potreboval poradit ktery notebook z techto 2 ? Co se tyka toho Aceru slychal jsem ze to jsou klumpy, ale netusim proc..

Diky.

Pak tu mam jeste na vyber jeden notebook, bohuzel od znacky o ktere nic nevim a nikdy jsem od ni neslysel, snad nekdo z vas bude vedet vic..

zde jsou parametry:

Nazev notebooku: Clevo P650SG

Intel core i7 7700HQ
GTX 980M 4GB
16gb ram.

jenze nevim vubec co to je za znacku, takze ktery je podle vas lepsi? Ten s GTX 980M je levnejsi. Dekuji.

Tak si vem Clevo, nebo MSI jestli ma ten Clevo nejake zavady. Bazar s hernima, opotřebovanýma notebookama je proste loterie, a my kristalove koule nemame. Radsi si pak po koupi ten notebook vycisti od prachu, nebo to dej do servisu kdyz se na to necejtis. Stare, opotřebované herní rachotiny (topení) nacpané do malého rámu potrebuji aspon volny pruchod vzduchu bez prachu, protoze jejich opotrebovany, teplem u hrach trapeny, poškozený hardware nema rád další teplo navíc.

o to tu ani tolik nejde, spise mi jde o to ze clevo znacku neznam, a kamarad kupoval pred 2 rokama notebook od nezname znacky nejake, asi cinske, sotva mu to zvladalo gta san andreas, pritom mel i7 6500U a GTX 940MX....a mel problem i s hrama ktere byly z roku 2005 napr... neprehrival se mu, a ovladace mel ze stranek vyrobce, do ted nezjistil cim to je,jenom prisel na to ze ten notebook byl nejak " osizeny " spolecnosti ktera ho vyrobila, pak krachla, proto by jsem klidne vzal clevo, ale neznam tu znacku, pokud by vykon odpovidal opravdu gtx 980m coz v nem je, tak neni co resit...

Padesátky NVIDIE jsou základni herní edice, 40 a níž to má výkon snad trochu lepší jak integrovaná grafika. Taky je dost možný že ten Clevo je zlevněnej z důvodu že tu značku nikdo prostě v ČR nezná, už sem potkal tolik lidí co v dnešní době hovořilo slovíčka: já bych si koupil jedině Intel, a tak podobně... Jenom kvůli tomu že tu značku prostě měli v mozečku dobře zafixovanou, takže bych se toho zlevněného notebooku v tajtom ohledu nebál.

protože jsem někde našel, že výrobce pro-star řadě svých ntb říkal clevo. jistě má ten noname krám štítek zespodu.
stránky notebook-driver.com nejsou oficiální stránky tohoto výrobce, to snad nechceš tvrdit. takže se tě ptám: kde má tento skvělý výrobce support?

a taky koukám, že výrobce za příplatek nabízí, že nebude na tom ntb uvádět své označení. čili ideální dodavatel do tesca a podobných elektroodpadů, ale mezi pc jsem o takové značce nikdy neslyšel.
(dělám do pc teprve 20 let, nemusím znát všechno. ale mám takový zvyk nekupovat noname hnoje)