Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nastartovat pocitac

Ahoj,mam problem.Nedavno jsem "cistil" pc.Dělal jsem anti-spyware,anti-vir,čitil jsem registry a nakonec kontrolu harddisku.Nechal jsem bezet kontrolu hadru CHDSK po resetu(do te doby bylo vse v poradku).Odesel jsem a kdyz jsem se vratil (asi po 2 hodinach) byla kontrola hotova a obrazovka na vyberu acc.Dal jsem tedy vybrat profil a napsalo mi to ze neni mozno spustit sluzbu ucty a ze ucet nelze nacist.(na vsech profilech).a tak jsem resetnul pc a pri startu windows mi problikla modra obrazovka a pc se restartovalo samo,takto mi to delalo tak po 10 restartech,v nouzovem rezimu se mi nacitalji windows drivery,najednou se to u jednoho zastavi a problikne modra obrazovka-a nechteny restart :-( .Prosim poradte...asi bude chyba ve windows,cover dvd sice mam ale s tim bych asi stratil data.Nevite o nejakem reseni pri kterem bych neprisel o data?Dekuji...windows vista home basic,pc lynx -intel core 2 quad 2,4 Gh-Nvidea 6800GTS 512MB,RAM 2Gb,HDD 500GB.:.(:.(:.(

Nemáte rozdělený disk na systémový (C) a data (D), že? Dobře vám tak... Omlouvám se, ale nedalo mi to. Zkuste nabootovat z instalačního CD a po spuštění konzoly pro zotavení napsat fixmbr a fixboot... Případně při startu dát F8 a vybrat poslední známou funkční konfiguraci...

Takže použitím Cover DvD příjdu o svá data?Nic se s tim opravdu neda dělat...?:-( .Jinak když nabootuju z Cover DvD tak se mi zahaji instalace windows a nevim jak spustit "konzoli pro zotavení",i při možnosti vybrat poslední známou funkční konfiguraci mám stejný problém...