Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta - upgrade 6-8 tisic

Zdravím, přemýšlím o výměně své grafické karty, ale nevím, do čeho jít, protože tomu moc nerozumím.. moje momentální grafická karta je AMD Radeon RX 570 Series 8GB a celková pc sestava je -
CPU : Intel Core i5-9400F Six-Core Processor 2.90 GHz
RAM : PATRIOT Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16
GPU : AMD Radeon RX 570 Series 8GB
MOTHERBOARD : ASROCK Z390 Pro4
HDD : Seagate Barracuda 1TB
POWERSUPPLY : Corsair VS650 White Certified

Hraji převážně nové tituly ale nejsem náročný hráč grafického vzhledu, spíše mi jde o FPS a proto hraju hry na menší grafické nastavení ale s FULL HD rozlišením. Chci něco, co mi utáhne nové tituly dalších pár let. Rozmezí ceny 6000-8000kč.

Změna předmětu, původně: grafická karta (host)

https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-rtx-2060-windforce-oc-6g-6gb-gddr6/251887/produkt

Ano, neshoduje se to se zadanim, protoze aktualne cena 9.400, ale dal jsem to proto, ze bych tuhle grafiku uz povazoval za zajimavy narust vykonu, aby ti stalo za to vymenit RX570. Pokud mas penez mene, tak to nemen a jeste pockej.

Co se tyka tveho PC, tak je take otazka jak moc stoji za to jeste navysovat vykon grafiky, protoze Core i5-9400 neni zadna slava. Zdroj Corsair VS650 take ne.