Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karaoke program

Znáte nějaký osvedčený vymakaný a opravdu kvalitní karaoke program?

Nejlíp, který nemá hudbu v midi, ale i v mp3?
Vím, že by to pak bylo docela velké, ale nu což.:-D

Nebo prostě co má opravdu ty midi fakt kvalitní, nebo co já vím, co ještě existuje za formáty.

Karaoke programy pouzivaji vetsinou specialni format souboru, ve kterem je jak hudba (bez zpevu) a zaroven text se znackami, aby se text mohl zvyraznovat nebo po nem mohla skakat kulicka kde zrovna mas zpivat. Jo, uznavam, je to hnus, ale taky to neni urcene pro zpevaky.

TO TAZATEL: Co jsem objevil free karaoke programy (asi jeden), tak pro ne temer nejde sehnat nic co by mohly prehravat. Placene programy vetsinou kupujes uz s nejakou zasobou muziky nebo ty pisnicky pro ne lze dokoupit. Format hudby si zjisti pred tim, nez program budes kupovat. Google a stranky vyrobce pomohou.

Bohuzel, midi ti budou muset stacit ( i v DoReMi maji jenom "klavesovou" tu muziku co hraji ). Uvazuj, odkud lze tu muziku legalne mit:
s hlasem a originalni muzikou nekde na cd - nevycistis to nikdy tak aby tam zbyla jen originalni muzika, navic bys asi nesehnal k tomu prava
originalni muziku - tu od interpreta nikdy ( uvazujme v dostupnych cenach ) nedostanes
takze zbyvaji pouze noty, ktere lze za rozumnou cenu k dane pisnicce sehnat
a nez na kazdou pisnicku platit rozdilne muzikanty, aby to znelo jako original je jednodussi najmout jednoho muzikanta, ktery to odsimuluje na klavesy, s tim ze je to sakra poznat ;-)
jestli chces poradne karaoke, tak se nauc na nejaky hudebni nastroj, ziva muzika byla vzdycky lepci 8-)
preju hodne stesti