Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ověření emailu

dobrý den. už si nevím rady.
chci se prihlasit k emailu.
zadam emailovou adresu,potom heslo a bohužel mi to napiše neplatné heslo.
Použivam stále stejne i přesto se nepřihlasím.
Tak kliknu na větu..nemůžete se přihlasit?
tam se mi objeví emailova adr.
potom pokračovat
dále obnova hesla- již jsme poslali autorizační sms kod
ALE KOD MI NEDOJDE,PROTOŽE TAM MÁM STARÉ TEL ČÍSLO..
A to je konec. na prodejně mi pouze dali telefonní číslo na SEZNAM a tam podle mého emailu si mě dohledali.
tak jsem si myslela že mi zmnění tel.číslo. Ale pouze mi
řekli,že mam zkoušet hesla.které jsem kdy použila...
Tak jsem hezky poděkovala a v tichosti si řekla že jsem tam kde jsem byla....
NEVÍM JAK DÁL.....

Ještě bych zkusil zkontrolovat, jestli nemáte zapnutý CapsLock a také zkontrolovat správnost domény, jestli tam máte zakliknutou tu, na které máte email, např. seznam.cz, email.cz, atd., teďka je jich tam už docela hodně a občas se stane, že se omylem překlikne a člověk si to ani neuvědomí, protože vyskočí vždy hláška o špatném jménu nebo heslu, ale ne o špatné doméně.