Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování disku

ahoj, mam takovou otázku: Když chci sám doma zformátovat disk, musím si zálohovat windowsový soubory? A zryhchlí to pc?
Ja totiz mam v parametrech napsano rychlost proc. 2,8 GHz, RAM 512 Graf. 256 MB ale rychlost tomu vůbec neodpovídá. Nevíte čím to je?
Dík, GOD

nemáš zrovna moc ramky, po pár hodinách provozu už může být slušně zacpaná (windows špatně uvolňují místo po už ukončeném softu, volná paměť se nevrací celá zpět). určitě by pomohlo update na 2x512 a klidně i 2x1gb.

ale z formulace příspěvku bych odhadoval i další problém, že kromě tebe je uživatelem ještě nějaký spyware nebo vir.
taky může jít "jen" o ten případ, kdy se ti automaticky po startu spustí 30 nesmírně důležitých monitorů, stahovačů, komunikátorů, updaterů a jiných kreténských utilit, z nichž polovina si ještě sama leze na net.
kontrola: start - spustit - msconfig.exe - záložka po spuštění - povypínat blbosti.
taky si spusť správce úloh, co ti aktuálně za neobvyklý bordel běží v ram.

pokud patříš mezi lidi kteří musí denně nainstalovat aspoň jednu blbost staženou z netu, pak nic než formát tvoje windows stejně nezachrání - jenže to nemá smysl, do týdne budou zaneřáděná stejně.