Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze ještě z e-mailové schránky zadarmo posílat SMS?

Kdysi to nabízel Seznam, tehdy jsem to vyzkoušel a nepoužíval, před pár lety to zrušili.
https://www.lupa.cz/clanky/seznam-cisti-system-rusi-posilani-sms-zprav-z-e-mailu/
Dá se to z e-mailových schránek jiných poskytovatelů? Kdosi s kým si občas píšu nebude přes prázdniny moc často u počítače. A na mém mobilu se mi špatně píšou delší serepesky.

Případně by to ani nemuselo být úplně zdarma, stačilo by, kdyby existovala nějaká stránka, kam bych poslal serepeskou mírný poplatek - jako například placení jízdného v pražské MHD.

Čo ja viem, tak je táto služba všade providermi blokovaná.

Niekedy sa to dalo, bezplatne poslať priamo zo serveru SMS takto zriadenej stránky svojim browserom, než sa provider zobudil. Boli ale SMS limitované v počte znakov, vyšla ledva jedna stručná veta.