Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navždy smazáno ? (shift + delete)

Dobrý večer, zajímalo by mne, když se data smažou pomocí shift + delete (bez vyhození do koše) jdou zase obnovit ? Kolega v práci si takle omylem smazal revizní zprávu a jakési jeho exe programy které potřebuje. Existuje nějaky SW, který by obnovil kompletně celou smazanou složku ? Znám pár obnovovacích programu, ale jsou většinou jen na fotky...
Změna předmětu, původně: Navždy smazáno ? (LaKr) (Kráťa)

Pro obnovu dat lze vyzkoušet různé programy. Nikdy ! ale se o to nepokoušejte na disku, který je systémový a který chcete zachránit. Nejprve celý disk odpojte od systému, aby na něj nemohl zapisovat, potom ho připojte v jiném počítači jako druhý disk a vytvořte si obraz disku a teprve pak můžete laborovat.