Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osadenie Grafickej Karty

Zdravím , mám už dlhšiu dobu počítač kde je len integrovaná grafická karta. Rozmýšlaľ som o upgradnutí grafickej kartý na nejaku výkonnejšiu. Lenže nejako sa do týchto veci nevyznám a neviem či sa mi niečo zmestí na túto dosku alebo bude treba kúpa novej. Ak by sa mi niečo zmestilo bol by som rád. ďakujem za odpoveď
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Zdravím, ďakujem za odpoveď.
A áno googlil som to , len som si nebol istý pretože na alze bola kategoria PCI Express a tam boli karty ktoré mi prišli menej výkonné než keď som otvoril čisto Nvidia alebo Amd kategoriu. Tak neviem či mám vyberať z tej PCI Express kategorie alebo tam može isť všetko ako písal ďalší človek hore .

Nebude. Stačí přepojit kabel

To neni úplne pravda... záleží to od zakl.dosky

Ja som s tym mal na začiatku problém lebo po inštalací OS sa mi zakaždým
vypol monitor a nemohol som nič robiť. Až po dlhšom prieskume som zistil
že to robi inegrovana gpu. Ked som ju prestavil v biose priamo na detekovanu
tak problem už od vtedy nemam.

Ale ako píšem vyššie tento problém sa nemusí vyskytovat pri všetkych zakl.doskach