Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Family link

Prosím Vás zachráňte ma. Mám tri deti, všetky mali jeden mail na účet na Android. Tomu najstaršiemu som chcel udeliť súkromie, tak som mu založil novy gmail mail (a dal som tam reálny dátum narodenia). Telefón do firemných nastavení prihlásenie cez nový účet a chcelo to odo mňa nainštalovať "Family Link" tak som to tam v nevedomosti dal. Chcem to dať z toho telefónu preč, ja ho nepotrebujem kontrolovať ale možnosť "Obnovenie firemných nastavení" je zablokovaná. Ako to urobiť, aby som to dal do firemných a nemal tam chudák tu spehovaciu aplikáciu.
Ďakujem za rady
PV

loading...

Family link nie je na neposlusne deti. Je na poslusne deti.
Pri instalacii na jeho telefone je jasne napisane, ze dieta s tym musi suhlasit a moze to kedykolvek zrusit.
Je to dobry program, ale funguje len, ked dieta spolupracuje.
Keby mas neposlusne a bystre dieta tak si na pol dna vypne kontrolu a potom ju zase zapne a ty sa to nedozvies. Na(ne)stastie vacsina deti dnes taka bystra nie je.
V principe je to dobra vec.

Tak to mozna souhlas behem instalace a nastaveni... a aby to slo kdykoliv zrusit tak to cele postrada smysl, ne?! :-D

A stejne je zvlastni melo by to byt vazane na ucet ditete a rovnou se aplikovat pri prihlaseni do jineho telefonu, jinak je to zase takove typicky googlovsky polovicate reseni...

Tak to mozna souhlas behem instalace a nastaveni... a aby to slo kdykoliv zrusit tak to cele postrada smysl, ne?!

Ako sa to vezme, Google dba aj na prava dietata a to, ze nema byt obmedzovane na svojom ucte rodicom bez jeho suhlasu. Trosku to zmysel postrada, ale dnes je proste taka doba.
Kupes sa na zahrade holy v bazene s vlastnym 2 rocnym dietatom a sused ta uda za detsku pornografiu alebo pedofiliu, pretoze to sa uz dnes nesmie.
Das dietatu po riti alebo pohlavok (opat vlastnemu) a na druhy den mas u seba socialku, ci netyras deti a ze ti ich mozno aj zoberu (v severskych krajinach by mozno aj zobrali).
Je to taka zvlastna doba, mne osobne sa to moc nepaci.

A stejne je zvlastni melo by to byt vazane na ucet ditete a rovnou se aplikovat pri prihlaseni do jineho telefonu, jinak je to zase takove typicky googlovsky polovicate reseni...

Toto je uz blbost, pretoze na cudzom telefone by si potom znemoznil povodnemu uctu cookolvek robit...Android nema riesene prava pri uctoch akoby to boli ucty v OS bouzial, takze takato akcia by ovplyvnila cely telefon.

1) To uz motas do hromady nesouvisejici veci. Prava ditete? Dite opravdu nema a ani nemuze rozhodovat co smi a co nesmi. Proste pro pouzit telefonu/tabletu ma nastavena jasna pravidla.

2) no blbost to neni, pokud se tam dite prihlasi svym detskym uctem, tak se maji aplikovat patricna omezeni ktera ma nastavena . Je pravda ze multi-user nataveni na Androidu jsem netestoval, ale pokud to neumi tuto zakladni vlastnost, tj. oddelit nastaveni, aplikace atd. pro jednotlive uzivatele tak je to opet k nicemu...

Jestli takhle Family Link opravdu (ne)funguje tak to nelze nazvat jinak nez polofunkcni (nefunkcni) zmetek...