Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem x box one s

Dobry den..prosim o radu..syn ma x box one s..pul roku vse ok,zadny problém a dnes zničehonic pri zapnutí problem..na monitoru se ukazuje Hdmi in from sat/cable......pokazde ale daval hdmi out to tv...kdyz kabel prehodi jak je požadováno,nic se nedeje stejne..cerna obrazovka..na ni naskoci tabulka: Tento rezim videa nelze zobrazit, změňte vstup zobrazeni na 1920x1080..prosim vi nekdo co se děje,kde popřípadě nastavit? Připomínám,ze vse predtim fungovalo,v nastaveni se nikdo"nestoural" a najednou toto.. dík moc!

Přes ten XBOX se díváte na jiné zařízení nebo proč používáte HDMI IN ? To sat/cable se ukazuje přesně kde ?
Zapojte HDMI kabel na tom XBOX S do [HDMI OUT] a držte tlačítko "POWER" do doby než se XBOX nevypne (minimálně 10s), odpojte ho od elektrické sítě, pak chvili počkejte a spusťte Váš XBOX znovu.

.na monitoru se ukazuje Hdmi in from sat/cable......pokazde ale daval hdmi out to tv.

Nebyla ta televize náhodou 4K a monitor jen 1080P ?