Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě nového PC

tak asi je rozhodnuto, než čekat na to kdy PC :x:, chtěl bych nějakéj novej
můžete mě prosím poradit co by tak stačilo k domácímu použití?
převážně bude využíván na = internet / dcera jak bude starší tak bude zřejmě taky si něco zahrát, tak ať PC stíhá a neseká se / no a pokud bude spuštěno více programů tak PC pracuje v pohodě
děkuji za tipy

No tak já bych to viděl přibližně asi takto:

základní deska: Asus M3A78-EH - AMD 780G (integrovaná grafika ATI 3200)
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+
paměť: A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz
HDD: WD WD2500AAKS - 250GB SATA II
mechanika: Samsung SH-S223F
zdroj: Seasonic SS-400ET 400W (stačil by i Fortron FSP400-60GLN 400W, cena je o 140,- nižší)

cena bez skříňě je 6525,- (ceník czechcomputer - není nejlevnější)

Skříň vybrat dle zbytku peněz.
Samozřejmě v tom není monitor a operační systém.

Grafiku bych dokoupil časem, kdyby integrovaná nestačila.