Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače pro moji základní desku

Dobrý večer
Mám nový PC s deskou B450 Aorus Elite a potřebuji k ní stáhnout ovladače něco jsem našel ale chtěl bych to od někoho kdo tomu rozumí... Chtěl bych jen kliknout a stahovat...
Dále mám tyto komponenty tak mě zajímá jestli k nim také potřebuji ovladače a jaké...
RX 570 Armor- ovladače mám adrenalin 2020
Ryzen 5 1600AF
2x8 RGB predator 3200
Seasonic Focus plus gold 550W
970 Evo plus 250gb
WD Blue 1TB
Sg1x TG RGB
Děkuji za odpověď!

Po nainstalování Windows 10 a automatické instalaci ovladačů přes Windows Update ti nějaký ovladač chybí nebo je s nějakým ovladačem problém, že řešíš stažení ovladačů?
A vhodné by bylo dát výpis ovladačů jaké tam máš teď, např. v Aidě je to Hardware / Rychlá zpráva / Prostý text / Uložit do souboru