Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc po 5min zamrzne

z došlé soukromé pošty:

"dobry den, mám problém...
pc když na něm 5 min nic nedělám zamrzne nevíte co s tím předem děkuji....."

to jsou zas informace. chybí uvést:
- odkdy to začalo dělat,
- jaká přeinstalace win nebo servicepacku tomu předcházela,
- kdo a proč tam nenainstaloval ovladače,
- jestli se něco tunilo v biosu,
- jak je nastavený power management (řízení spotřeby)
- taky může jít o ntb s nefunkční nabíječkou a ten krám pak jede na baterku.

dá se sem vložit i výpis hw: https://pc.poradna.net/files/90658-speccy2txt-png

občan sykyV2 se tu zaregistroval a poslal mi to jako soukromou zprávu. takové otravování nemá asi nikdo rád.
tak jsem to fouknul do fóra, jen jsem mohl barevněji oddělit jeho celkem nedostatečný text.
ale protože on sám nejeví o svůj dotaz žádný zájem a už se tu neukázal, co s tím. neodpověděl na žádný upřesňující dotaz, modlit se za něj a za ten jeho krám nebudu.