Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multimediální PC k televizi

Ahoj, mám v plánu stavět malé a skladné mutlimediální PC k televizi, použití netflix, internet, twitch, youtube, podívat se na film -> smazat, žádné velké soubory, základní hry typu Stronghold Crusader, Gothic 1,2 (proto APU) žádnou herní divočinu, od toho mám Playstation. Windows bude aukro. Předem děkuji

https://www.czc.cz/189779,283553,268197,265876,264415,225365/kody

Televize 4K ?
Nejsem si zcela jistý, ale APU od AMD nepodporuje HDR pro netflix, některé ani 4K pro stream služby (tak jako grafické karty od AMD co nepodporují DRM PlayReady 3.0 ) kde je či byla zapotřebí GPU od Nvidia nebo IGP typu Intel HD od 7 řady nahoru které mají podporu [DRM] - PlayReady 3.0.
Kdyby jsi nepotřeboval PC hry, mohl jsi koupit 5W TV Android/Apple box + dalkové ovládání a podporu HDR10, HLG & PRIME HDR, HDR10+, Dolby Vision etc. Ale možná to nějak AMD napravilo od ovladačů Adrenalin 2020 a vyše.