Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty graficke karty, jsou dobre?

Ahoj, chtel bych se zeptat zda jsou normalni teploty pri hrani na notebooku okolo 75-85C graficka karta GTX 980M GDDR5 nebo se to da povazovat za prehrivani?
Pridavam zde i screen z gpu-Z a chtel bych vedet zda je podle vas core clock a memory clock ok, nebo zda je neco spatne(napr nizky atd) dekuji.

https://i.ibb.co/xCw6kFt/GPU-Z.png (vyfoceno kdyz nemam zapnutou zadnou hru)

napriklad by me zajimalo jestli mam sanci si zahrat napr cyberpunk 2077 na nejnizsi detaily a rozliseni s prijatelnyma fps, az vyjde planoval by sem si to predplatit ale prave netusim jak by mi to jelo..

HW naroky:

OS: Win 7 64Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GBVRAM: 2GBSystem Memory: 8 GB RAMStorage: 70 GB Hard drive spaceDirectX 11 Compatible Graphics Card

Muj NTB: i7 7700HQ,32GB RAM,GTX 980M - 4GB - GDDR5,2xSSD

ten tvůj krám by snad mohl vyhovovat, jenže není po čerstvé instalaci, ale někdo ho za ta léta pěkně zahnojil.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.

požadavky na hru taky nemluví o degenerované mobilní grafice. máš snad dojem, že tvůj kousek plošného spoje v notebůů je to samé, co dvouslotová dvouvětráková pcie karta s příkonem až 200W?

zjistil jsem ze predesli uzivatel tohoto ntb si hral s overclockem, preinstaloval jsem windows a uz je problem vyresen tedy..

dojem nemam zadny, jen podle benchmarku je moje graficka karta podobna stolni GTX 970(o trochu slabsi) a vykonejsi jak GTX 960 stolni, takze se nejak nedivam na to ze to je notebookova grafika, ale spis na to jak si vede v benchmarku oproti stolnim grafikam.

Hra jeste nevysla, tezko ti tu nekdo muze zodpovedet dotaz.

Treba Zaklinac 3 sel hrat na nejnizsi detaily na leccems, ale vypadalo to jako uplne jina hra - uplne jina grafika. Jestli to nekomu za to stalo to hrat v takove hruze, netusim. Nelze z toho ani vyvozovat, ze u Cyberpunku to bude udelane stejne.