Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcna klavesnica vo win apkach

Zdravim, prosim o radu ako spojazdnit klavesnicu vi win10, nejde mi pisat v ziadnej win apke (win search bar/posuvat fotky sipkami atd)
Skusal som navody z youtube, davat nieco do prikazoveho riadku ale bohuzial vsetko bez uspechu a moc sa mi nechce preinstalovat windows
dakujem

Zrejme budeš nútený aspoň z ISO (klik an Setup.exe) priamo z gr.prostredia Windows "prešrotovať" celý OS W10 so zachovaním dát a nastavení. Opraví sa celý systém, GUI, MUI, Registre, *dll, *sys, *inf. Robota cca na 40 minút s troma reštartami.

Len ten bordel v roote C:\ budeš nútený vyčistiť.
-------

Alebo v PowerShell, ako Správca, okopči do modrého okna tento text:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Potom:
sfc /scannow

na záver:
chkdsk /x /spotfix

Enter, reštart PC.