Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal vs. Payoneer

Ahoj, prosím vás, měl bych dotaz. Vím, že to úplně nesouvisí s PC poradnou, ale třeba tady bude někdo se zkušenostmi. Potřebuji si zalozit buďto PayPal anebo Payoneer. Řeším, co se víc vyplatí z hlediska poplatků - jedná se mi o vedení účtu a převod peněz z USD na CZ účet. Pokud byste měli zkušenosti, sem s nimi, na netu jsem něco našel, ale nic moc a nevyznám se v tom tolik. Díky! :)

V tom případě Payoneer.
Tam ti pošlou peníze a rovnou přijdou na účet, je to v podstatě jen takový zprostředkovatel, pokud se od doby, kdy jsem se s ním setkal nic nezměnilo.
U PayPal bys musel od určitého objemu peněz mít založený business účet - personal je limitovaný objemem za rok a určený převážně pro placení, ne pro příjem peněz. Personal má příjem bez poplatku, při převodu na účet nad tuším 3000 je to bez poplatku (posílá se z české banky). Problém je kurz, kterým ti PayPal převede peníze na CZK - používají svůj vlastní kurz, který je dost nevýhodný