Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava do 15k

Dobrý večer, chystám se na novou PC sestavu! Moje max cena 15K grafiku již mám díky!

Sestava je sestava!
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

už jsi to objednal, tak proč se ptáš?

1tb WD Blue ... zbytečnost. neuvádíš bližší verzi (otáčky). je to jedno, dnes nemá smysl něco takového kupovat.

Sg1x TG RGB ... pouťový hnus. pokud je ti 11 roků, ok.

Samsung Evo 970 250gb ... malý nvme. vzal bych 1tb, ale domů za svoje ne od samsungu. tomu kingstonu a2000 nevěřím, i když je možná ok. brtníci kupují adata sx8200.
aha, už to vidím: u nvme roste cena lineárně nahoru, jen u 2.5" ssd jsou ceny od 1tb výhodnější :-|