Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP: příkaz pro znovunačtení ze serveru

Ahoj,

mám dotaz ohledně PHP skriptu.
Mám seznam souborů (souborový správce) a jednotlivé operace (mazání, přejmenování, atd.) mám ošetřené jednotlivými soubory. Pokud například vymažu nějaký soubor pomocí vymazat.php a vrátím se na vypis.php, tak vymazaný soubor se mi stále zobrazuje a musím vypis.php nechat znovu načíst ze serveru (CTRL + F5).
Dá se nějak ošetřit, aby se tento načetl automaticky?

Děkuji.

Pffff. Co já vím. Jsou na to hlavičky (parametr no-cache).
Ale některá data (obrázky) to nebere všude (v závislosti na verzi prohlížeče).
Proto by bylo vhodné to obejít i jinak.

Pro text by mělo stačit něco takového:

<html> <head> <meta http-equiv="Pragma" content="no-cache"> ......... ..... ........